Služby

   Ponúkame servis výpočtovej a kancelárskej techniky, komplexnú dodávku bezpečnostných riešení a služieb pre malé a stredné firmy.  Inštalácia operačného systému [Windows, Linux, Android (pre tablety a smarfóny)], zrýchlenie spomaleného PC/NB, zálohovanie dát, obnova dát, vyčistenie PC/NB, montáž komponentov, za najlepšie ceny. Ponúkame pre firmy komplexné ročné údržby za neuveriteľné ceny! Servis v noci, cez víkendy, cez sviatky, príchod technika aj mimo mesta, oprava u Vás doma alebo v kancelárii. Diagnostika pre firmy zdarma. Ďalej poskytujeme sieťové, bezpečnostné riešenia, servis a údržbu celej sieťovej infraštruktúry. Zabezpečíme pre Vás návrh, monitoring, konfiguráciu a aj inštaláciu sieťových zariadení.

   Ponúkame komplexnú dodávku sieťových a bezpečnostných riešení a služieb pre malé a stredné firmy a pre podnikových zákazníkov. Ponúkame zákazníkom služby konzultácií, dizajnu, inštalácie a konfigurácie kompletného portfólia spoločnosti Cisco (routing, switching, datacenter networking, storage networking, wireless, security, availability, VoIP a servery pre dátové centrá. Ďalej ponúkame Certifikačné meranie štruktúrovanej kabeláže v kategóriách cat. 5E, cat. 6, cat. 6A. Zváranie optických káblov a ich meranie. Konzultačné a projektové služby v oblasti štruktúrovanej kabeláže a kamerových riešeniach pre dohľad.

 cisco_logo  ubiquiti-networks-logo

Komplexná ročná údržba:

Ponúkame komplexné ročné balíky: Standard, Extra, Individual. Balíky služieb obsahujú kvartálne kompletné rozobratie a vyčistenie počítača od prašnosti (povysávanie antistatickým vysávačom), aktualizácia všetkých softvérov, optimalizáciu PC/NB, test všetkých komponentov – hlavne HDD a ich ďalšia spoľahlivosť, premeranie zdroja a pod. Keď je nutné aj reinštalácie PC/NB, zálohovanie dát z PC/NB… Pre viac informácií nás kontaktujte.

Cena za službu od 49 €/ rok.

 

ŠTANDARDNÉ SERVISNÉ SLUŽBY:

  • Optimalizácia PC/NB – Váš PC/NB sa zoptimalizuje ku vyššiemu výkonu, odstránia sa prebytočné programy. Fixná cena 5 €.
  • Čistenie displeja tabletu alebo smartfónu – Čistite, chráňte a opatrujte displej Vášho tabletu alebo smartfónu. new1Odstránime špinu, prach a odtlačky prstov bez poškodenia ochrannej vrstvy Vášho displeja s anti-mikrobiálnou úpravou na vyčistenie displeja a odstránenie šmúh. Fixná cena 0,50 € / kus.        
  • Diagnostika PC/NB – Povieme Vám čo je s PC/NB, diagnostika sa platí iba ak si u nás nenecháte opraviť PC/NB. od 2 €.
  • Kompletné rozobratie a vyčistenie PC/NB – V cene je obhliadka stavu chladiacich zariadení v PC či NB a ich vyčistenie. Povysávanie prachu, odstránenie prachu z lopatiek ventilátorov, vyčistenie chladičov, prepastovanie a pod. Takáto údržba by sa mala robiť minimálne raz do roka v závislosti od prašnosti prostredia. Čistenie sa robí so špeciálnymi čistiacimi prostriedkami. Prezrite si našu fotogalériu! Cena PC od 5 €, NB od 7 €.
  • Vyskladanie PC – Ak ste si sami kúpili komponenty a chcete, aby sme Vám z nich vyskladali PC. Fixná cena 10 €.
  • Odvírenie PC/NB – Odstránenie vírusov, trojanov, červov, spamov, spyware, malware a iných. Fixná cena 8 €.
  • Reinštalácia PC/NB – Reinštalácia PC či notebooku:

A.) micro – V cene reinštalácie je odstránenie vírusov z disku, podrobné premazanie dát z disku, nainštalovanie operačného systému. (Táto cena platí iba ak nechcete zálohovať dáta z PC a ak máte od PC/NB CD/DVD s drivermi- s ovládačmi, ktoré si sám zákazník nainštaluje). Cena 7 €

B.) mini – V cene reinštalácie je plus nainštalovanie ovládačov (Táto cena platí iba ak nechcetezálohovať dáta z PC/NB a ak máte od PC/NB CD/DVD s drivermi- s ovládačmi). Cena 11 €

Poznámka k typu A a B: Ak nemáte k PC/NB CD/DVD s ovládačmi, môžeme Vám ich zabezpečiť a nainštalovať na Váš počítač. Fixná cena 2 €

C.) standard V cene reinštalácie je plus nainštalovanie opravných balíkov, softvér na prehrávanie filmov, vypaľovací softvér, inštalácia písacieho softvéru ( MS Office, Open Office…), nainštalovanie antivírového softvéru, nainštalovanie Skype, Adobe Reader, Adobe Flash a pod. Záloha dát do 10GB (iba dokumenty, plocha – nie špeciálne programy a iba z 1 partície a z jedného miesta). Nad 10GB záloh dát sa počíta + 0,03 € za každý ďalší GB + jednorazový príplatok 2€ , ovládače ku PC/NB nemusíte mať. Cena 13 €

D.) extra – V cene reinštalácie je plus kompletné rozobratie a vyčistenie PC/NB (ak netreba prepastovať CPU či GPU a pod.), na želanie zákazníka inštalácia tlačiarne, nastavenie mailového klienta a pod. Test HDD, nahranie odvírených dát, premeranie zdroja. Inštalácia ostatných programov na želanie zákazníka. Odstránenie vírusov z BIOS-u. Takisto ovládače nemusíte mať. V cene je zálohovanie dát do 10GB, nad 10GB dát sa počíta + 0,03 € za každý ďalší GB + jednorazový príplatok 2€. Cena 20 €

NADŠTANDARDNÉ SERVISNÉ SLUŽBY :

  • Kompletná výmena jednotlivých častí a komponentov PC či NB (výmena USB portu, napájacieho konektora, kondenzátorov  a pod.) Cena takýchto servisných zásahov je individuálna.
  • Čistenie tabletov a kompletný servis. Čistenie od prachu a po zásahu tekutinou, vrátane mobilných telefónov.

ZÁCHRANA  DÁT – OBNOVA DÁT:

Vytiahnutie dát z poškodeného HDD! Cena obnovy dát sa odvíja od miery poškodenia média a časovej náročnosti. Logické poškodenie od 20 €, elektronické/mechanické poškodenie od 40 €.

ZÁLOHOVANIE:

Ak posielate notebook do servisu a máte strach o dáta, vieme Vám ich nechať na našich diskoch. Za zálohu dát sa platí 5 € je to do objemu dát 10GB, nad 10GB dát sa platí 0,03 € za každý ďalší GB. Prenájom externého disku (1 TB) na 1 deň sa platí 5 €. Zálohovanie dát na DVD/CD 2 €/kus.

 

SECURITY

kaspersky_lab_internet_security_2011_732540_g2

Štandardné bezpečnostné riešenia

(ceny platia do 31.07.2017) :

   KASPERSKY ANTI-VIRUS 2017 

pre 1 PC na 1 rok

krabicová verzia:

16,99 €

elektronická licencia:

15,99 €

 

 KASPERSKY INTERNET SECURITY

 Multi Device 2017

pre 1 zariadenie na 1 rok

krabicová verzia:

34,99 €

elektronická licencia:

27,99 €

 

 KASPERSKY TOTAL SECURITY

Multi Device 2017

pre 1 zariadenie na 1 rok

krabicová verzia:

39,90 €

elektronická licencia:

34,99 €

 KISA

 KASPERSKY INTERNET SECURITY

ANDROID

pre 1 zariedenie na 1 rok

krabicová verzia:

elektronická licencia:

11,50 €

Kvôli rozmanitosti dostupných bezpečnostných produktov a služieb sme uviedli len štandardné bezpečnostné riešenia. Ohľadom iných a nadštandardných bezpečnostných riešení  nás neváhajte kontaktovať.

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU!

Všetky vykonané služby sa platia v hotovosti, výnimkou sú zmluvní zákazníci.

Ceny sú uvedené bez 20% DPH, okrem bezpečnostných produktov Kaspersky!