Fitbit Flex za 59,90€

Fitbit Flex

fitbit_flexAKCIOVÁ CENA 59,90€

(platí do 31.01.2019 alebo do vypredania zásob)

Inteligentný náramok, ktorý dokáže sledovať každodennú aktivitu a inteligentná osobná váha ARIA Wi-Fi je spojenie, ktoré vám umožní mať ucelený prehľad o vašej celodennej aktivite a telesnej hmotnosti. Takto ľahšie dosiahnete stanovené osobné ciele.

Fitness náramok Fitbit FLEX

Sledované parametere – počet krokov, celkovo prejdená vzdialenosť, spálené kalórie, či celkovo aktívne strávené minúty, ale aj dĺžka spánku, jeho kvalita a rovnako aj príjemné prebúdzanie jemným vibrovaním.

Tvar a spracovanie

Perfektné prepracovanie tvaru samotného náramku vyrobeného zo silikónu v spojení s dobrou výdržou batérie z neho robí vášho obľúbeného spoločníka.

Samotný náramok sa skladá z dvoch častí a to silikónového náramku s priesvitným pásikom, cez ktorý sú viditeľné LED diódy samotného merača, ktorý sa vkladá do náramku.

Po zaklepaní na merač sa rozsvietia diódy, ktoré signalizujú aktuálne dosiahnutú úroveň vašich cieľov, pričom každá dióda signalizuje 20% z cieľa. Pri dosiahnutí cieľa sa náramok jemne rozvibruje, ale rovnako môže vibrovať aj pri budení či ďalších činnostiach.

Fitbit Aria™ je inteligentná bezdrôtová osobná váha pre celú rodinu.

Dizajnové prevedenie z hygienického tvrdeného skla, tvrdeného ABS plastu a s podsvieteným LCD displejom z nej robí vhodný doplnok do každej domácnosti. Veľkou prednosťou je odolnosť voči vlhkosti, či dokonca prípadnému postriekaniu vodou v kúpeľniach. Vďaka tejto váhe máte vašu hmotnosť neustále pod kontrolou.

Čo dokáže?

Fitbit Aria™ Wi-Fi Smart Scale vám s vysokou presnosťou zmeria hmotnosť, podiel telesného tuku ako aj BMI (Body mass index).

Podiel telesného tuku je meraný prostredníctvom bio-impedančnej analýzy, kedy je použitý malý elektrický impulz, ktorý váha vyšle zo svojho povrchu do Vášho teľa.

Všetky namerané hodnoty synchronizuje prostredníctvom Wi-Fi do vytvoreného profilu užívateľa vo vašom počítači či smartfóne. Dokáže spravovať až 8 užívateľských účtov, čo znamená, že rozozná až 8 používateľov súčasne.

Viac informácií priamo v detaile produktu Fitbit Aria osobná váha.

Obsah balenia:

  • 1x Fitbit Flex fintess náramok
  • 1x Fitbit ARIA osobná váha

viac informácií…